Strona Główna Tapet
Tapety szklane do malowania

szwedzkie tapety z włókna szklanego

Regulamin e-sklep: tapety do malowania

Tapety do malowania / Kleje do tapet / Farby lateksowe

Inwestycje / Hurt / Detal / e-sklep: tel. 601 628 604 i 58 345 10 20 e-mail:biuro@haglund-polska.com.pl fax. 58 552 36 23

Szczecin / Elbląg / Centrum Dystrybucji - Gdańsk / Toruń / Poznań / Warszawa / Łódź / Wrocław / Katowice / Kraków / Częstochowa

promocje łączymy: Tapety do malowania » tapeta drobny worek cena: 4,90zł, tapeta flizelina cena: 2,90zł i mocna tapeta flizelina cena: 4,20zł / Kleje do tapet » klej dyspersyjny cena 99,00zł/15l i Próbka farby super kryjącej w kolorze za 100ml: 4,90zł. gratisy: Dostawa w 24h w Polsce / Próbka farby 100ml w kolorze przy zamówieniu kleju i tapety / Wałek nie zostawiający smug do malowania tapety / Packa do dociskania tapety i wyciskania nadmiaru kleju » przejdź na stronę główną

Strona Główna Tapet
Tapety z włókna szklanego Scandatex w 26 wzorach i regularnej sprzedaży
Klej gotowy - silnie wiąże, bezbarwny, doskonały ekologicznie, brak LZO
Farby do tapet silnie kryjące, zmywalne i z najwyższą Klasą niepalności
oferta produktowa ważna do 31.12.2010.
Jakość produktów
Producent Johns Manville AB: tapety z włókna szklanego - dekoracyjne. Nazawa handlowa tapety: Scandatex.
Producent Caparol Sverige: farby lateksowe dyspersyjne najwyższej jakości, nazwa handlowa farby: Supertack 3 i Supertack 7.
Producent Bostik Findley AB: klej gotowy o najniższym stężeniu LZO z dostępnych na rynku europejskim i zalecany przez producenta tapety z włókna szklanego. Nazwa handlowa kleju: Bostik Vavlim 70.
Wszystkie produkty posiadają pełną dokumentację, która uprawnia do zastosowania w budownictwie w Polsce i UE oraz gwarancję producentów i naszą jako Bezpośredniego Importera szwedzkich materiałów wykończeniowych i Oficjalnego Dystrybutora szwedzkiej Tapety z włókna szklanego.
do góry
Koszt dostawy
Koszt transportu podajemy we wstępnej wycenie zamówienia.
Nie dotyczypromocji, gdzie oferujemy najlepsze produkty już w najniższych cenach.
do góry
Czas dostawy
Czas oczekiwania na dostawę maks. 2 dni robocze. Dotyczy dostaw w Polsce.
Ceny produktów i zamawianie
Wejść w Kup Teraz znajdujący się na każdej stronie i przy każdym produkcie z oferty.
Zamówienie, zapytanie możecie Państwo złożyć telefonicznie (tel. stacjonarny i GSM), smsem, za pomocą poczty elektronicznej i faksem. Po wysłaniu zapytania do nas i określeniu grupy produktów, którymi jesteście Państwo zainteresowani kontaktujemy się z Państwem w celu podania dokładnej wyceny. Zamówienie nie zobowiązuje do zakupów.
do góry
Wzornik kolorów NCS - 1950 kolorów do wyboru
Wzornik NCS Wypożyczamy
Wzorniki NCS do Kupienia.
Posiadamy odpowiedniki kolorów w systemie NCS wszystkich producentów.
do góry
Sprawdzenie przesyłki
Sprawdzić zgodność zamówienia przed dokonaniem zapłaty. W przypadku stwierdzenia, że otrzymany towar posiada braki, albo też został mechanicznie uszkodzony, zażądać od kuriera w dniu dostawy spisania protokołu szkodowego oraz pozostawienia Państwu jego kopii. Przyjęcie przez Kupującego przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia mechanicznego. W przypadku trudności ze sprawdzeniem towaru lub odmowy spisania protokołu szkodowego przez kuriera, prosimy o spisanie danych osobowych pracownika firmy przewozowej – imienia, nazwiska oraz nr telefonu i niezwłoczne poinformowanie Działu Obsługi Klienta Haglund Polska Sp. z o.o. korzystając z danych z Kontaktu w celu jak najszybszego rozwiązania problemu.
do góry
Zwrot lub wymiana towaru
ZWROTU LUB WYMIANY TOWARU, BEZ WZGLĘDU NA PRZYCZYNY MOŻNA DOKONAĆ TYLKO POD WARUNKIEM, ŻE NIE BYŁ ON UŻYWANY W CIĄGU 10 DNI ROBOCZYCH OD DATY ODBIORU I NA WŁASNY KOSZT. ZWRACANY TOWAR MUSI BYĆ ODPOWIEDNIO ZAPAKOWANY, TAK, ABY NIE ULEGŁ USZKODZENIU W CZASIE TRANSPORTU. ZA WŁAŚCIWE WYSŁANIE TOWARU ODPOWIEDZIALNY JEST NADAWCA. NIE OBEJMUJE TAPETY CIĘTEJ W METRACH I FARBY W KOLORZE, TZN. BARWIONEJ WEDŁUG WZORNIKA NCS LUB WEDŁUG KAŻDEGO INNEGO SYMBOLU ZGODNIE ZE ZŁOŻONYM PRZEZ PAŃSTWA I REALIZOWANYM PRZEZ FIRMĘ HAGLUND POLSKA ZAMÓWIENIEM.
Informujemy, że w przypadku wynikłej z Państwa strony pomyłki przy wyborze właściwego towaru, jego wymiana lub zwrot środków pieniężnych mogą potrwać do 10 dni roboczych.
Natomiast, jeśli dostarczony Państwu towar nie był zgodny z zamówieniem to wymiana towaru zostanie dokonana zgodnie z dostępnością produktu w naszym sklepie. W przypadku braku dostępności towaru na wymianę firma Haglund Polska Sp. z o.o. zwraca środki pieniężne za zakupiony towar.
do góry
Warunki płatności
Płatność następuje przy odbiorze przesyłki. Gotówkę przekazujecie Państwo dostarczającemu przesyłkę, kurierowi firmy spedycyjnej. Istnieje możliwość wyboru płatności przelewem na rachunek bankowy, który podamy przy składaniu zamówienia lub dostępny jest w danych Kontaktowych na stronie www. W takim wypadku przesyłkę wysyłamy bez pobrania, po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.
W przypadku towarów mało popularnych lub sprowadzanych na zamówienie, jak tapeta z wzorem indywidualnie zaprojektowanym lub farba do tapety z włókna szklanego w kolorze to pobieramy zaliczkę zgodnie z ustaleniami indywidualnymi.
do góry
Dowód zakupu
Płatności dokonują Państwo na podstawie listu przewozowego, który jest świadectwem zawarcia transakcji z Haglund Polska Sp. z o.o. Paragon lub fakturę Vat dołączamy do zamówienia a paczkę do której wkładamy Fakturę Vat oznaczamy naklejką Faktura Wewnątrz lub na indywidualną prośbę Kupującego wysyłamy pocztą.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 25 maja 2005 roku w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, zaliczkowego zwrotu podatku, wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług ( Dz.U. Nr 95, poz. 298 ) oraz art. 106 ustawy o podatku od towarów i usług dowód zakupu będzie udostępniony lub wysłany pocztą w ciągu siedmiu dni od dnia odbioru przesyłki.
Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005 roku w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur ( Dz. U. Nr 133, poz. 1119 ) faktura VAT nie wymaga podpisu.
do góry
Ochrona prywatności
Dokonanie zakupów w Sklepie wymaga podania informacji kontaktowych (np. telefon, adres, e-mail) oraz informacji niezbędnych do wystawienia faktury i dostarczenia przesyłki. Dane są wykorzystywane przez nas wyłącznie do tych celów. Wszystkie opracowane przez nas procedury mają na celu uproszczenie w maksymalny sposób procesu składania zamówienia, skrócenia do minimum czasu jego realizacji, oraz uczynienia naszego sklepu jak najbardziej przyjaznym i funkcjonalnym dla Państwa.
Gwarantujemy dołożenia wszelkich starań, w celu jak najszybszego zdobycia poszukiwanego przez Państwa produktu.
do góry
Koniec regulaminu.